start-up gyakornok

- Full Time, Part Time - Budapest, Remote

CÉGBEMUTATÁS

Mi egy üzleti fókuszú technológiai cégcsoport vagyunk. Stabil befektetői háttérrel (BNL Start Partners és Solus Capital, összesen több, mint 300 millió Ft kockázati tőkét kaptunk), a magyar piacon egyedülálló digitális pénzügyi platformot fejlesztünk, amin keresztül értékesítünk banki termékeket papírmentesen, személyes találkozó nélkül E2E online a legmodernebb technológiát használva.

A célunk, hogy a digitális banki forradalom éllovasai legyünk, tudásunkkal és szakértelmünkkel segítsük ügyfeleinket álmaik elérésében.

Cégcsoportunkba tartozó vállalkozások:

  • InstaCash Kft.
  • Fintrous Group Kft.

Nálunk kiemelt szerepet tölthetsz be a cégmenedzsment működésének támogatásában, heti 20-40 órában, akár otthonról is végezhető munkával.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD

  • a vállalkozás eredményének folyamatos nyomon követése és prezentálása a menedzsment felé
  • KPI monitoring és reporting kialakításában történő részvétel (pl. videóbankári teljesítmény átfogó mérése, cég pénzügyi teljesítményének elemzése, stb.)
  • kampány visszamérések és P&L elemzések készítése
  • key account manageri felelősségek
  • versenytársak elemzése
  • piackutatás

ELVÁRÁSOK

Ha velünk szeretnél dolgozni,

  • rendelkezz jó kommunikációs készséggel
  • legyen affinitásod a számokhoz
  • haladó excel tudás elengedhetetlen
  • légy proaktív

MIT KÍNÁLUNK

  • beleláthatsz és aktív részese lehetsz egy Magyarországon jelentős befektetést kapott startup cég mindennapjainak
  • lapos hierarchiával rendelkező, agilis szervezet vagyunk, ami jó előrelépési lehetőséget teremthet számodra – ha jól teljesítesz, akkor szívesen látunk csapatunkban teljes állásban is, ahol saját felelősségi körrel bírhatsz
  • home office lehetőség – a munka egy jelentős része otthonról is elvégezhető
  • határozatlan idejű munkaszerződés, alkalmazotti munkaviszony, akár részmunkaidőben is dolgozhatsz

BÉR

Nettó 120 – 200 ezer Ft (munkaidő és releváns tapasztalat függvényében)

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Home office

irodai munkavégzés esetén: budapesti (1015 Budapest, Szabó Ilonka utca) vagy miskolci irodánk (3515 Miskolc, Egyetemváros, Sportcsarnok 1/8)

Kérjük, hogy pályázatodat fényképes önéletrajzzal nyújtsd be az alábbi e-mail címen keresztül:

geza.bruzsa@instacash.hu

Mi 24 órán belül felvesszük veled a kapcsolatot, amennyiben önéletrajzod alapján megfelelsz az elvárásainknak.

Sorry! This job is expired.