Digitális értékesítési menedzser (supervisor)

- Alkalmazotti munkaviszony, Full Time, Határozatlan idejű - Budapest

Kik vagyunk?

Egy üzleti fókuszú technológiai cégcsoport vagyunk. Stabil befektetői háttérrel (BNL Start Partners és Solus Capital, összesen több, mint 300 millió Ft kockázati tőkét kaptunk), a magyar piacon egyedülálló pénzügyi platformon keresztül végzünk pénzügyi termék közvetítést.

A célunk, hogy a digitális banki forradalom éllovasai legyünk, tudásunkkal és szakértelmünkkel segítsük ügyfeleinket álmaik elérésében.

Érdekel a pozíció? Ne habozz, csörögj rá a cég Digitális értékesítési vezetőjére az alábbi telefonszámon és tudj meg többet!

+36 70 394 19 89

Érdekel a víziónk? Nézd meg az alábbi rövid videót.

Miért válassz minket?

  • beleláthatsz és aktív részese lehetsz egy Magyarországon jelentős befektetést kapott startup cég mindennapjaiba
  • az egyik legkompetitívebb piacon szállhatsz ringbe és dolgozhatsz velünk azon, hogy maradandót alkossunk
  • home office lehetőség – a munka egy része akár otthonról is elvégezhető
  • határozatlan idejű munkaszerződés, alkalmazotti munkaviszony
  • Versenyképes fizetés, nettó 300.000-400.000 Forint / hó
  • Szakmai mentor program a betanulás végéig – a cég menedzsmentje mögött 30+ év banki tapasztalat és 50+ sikeresbanki project van, a betanulást követően is direktben a menedzsmenttel fogsz együtt dolgozni

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Fő feladatod a cég 3 értékesítési üzletágának szakmai és operatív koordinációja lesz
    • Lakossági értékesítés – egyik magyarországi bankcsoport által kiszervezett digitális értékesítés, virtuális bankfiók
    • Lakossági értékesítés – instacash online hitelezési piactér
    • Vállalati értékesítés – instacash online hitelezési piactér megoldásunk értékesítése céges partnerek részére
  • A pozícióban 60-70%-ban vezetői, koordinációs tevékenységet fogsz ellátni, 30-40%-ban pedig értékesítéssel foglalkozol (B2C és B2B)
  • Daily floor és funnel management – megtervezed a Digitális banki tanácsadók napját, nyomon követed az ügyfél forgalmat, meghatározod a kampány aktivitásokat és azok célcsoportját – az értékesítési vezetővel közösen meghatározhatod, hogy adott időszakban mely ügyfeleket, milyen csatornán, milyen gyakorisággal kontaktáljunk
  • Virtuális bankfiók erőforrás menedzsmentje – kezeled a beosztásokat, menedzseled az erőforrások átjárását az egyes üzletágak között, gondoskodsz arról, hogy a Digitális banki tanácsadó kollégák mindig ott dolgozzanak, ahol a legnagyobb értéket tudnak teremteni
  • Aktív részvétel az értékesítésben – fel tudod tűrni az ingujjat és kimagasló értékesítői tudásoddal példát tudsz mutatni a kollégáknak B2C és B2B területen egyaránt
  • Supervising – folyamatosan trackeled a kollégák teljesítményét és aktivitásait, visszahallgatod a hívásaikat és ezek alapján fejlesztési tervet határozol meg és implementálsz velük közösen
  • Sales és activity management, KPI monitoring – nyomonköveted az értékesítési számainkat, ezek alapján résztveszel a különböző akciótervek kidolgozásában és implementációjában
  • Banki kapcsolattartás – kapcsolatot tartasz banki bírálókkal és képviseled az ügyleteinket/kérdéseinket

Ha velünk szeretnél dolgozni,

  • rendelkezz profi sales tapasztalattal
  • rendelkezz legalább középfokú végzettséggel, pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági ÉS biztosítás közvetítői hatósági vizsgákkal VAGY szakirányú felsőfokú végzettséggel (a biztosítás közvetítői képesítés kiváltható bármilyen felsőfokú végzettséggel)
  • legyen affinitásod a számokhoz, alap excel tudás elengedhetetlen (nyugi, segítünk)
  • vezetői tapasztalat nem elvárás

Nettó bér:
Nettó 300.000 – 450.000 Ft

Munkavégzés pontos helye
1015 Budapest, Szabó Ilonka utca (Budán a Vár közelében)

Kérjük, hogy pályázatodat fényképes önéletrajzzal nyújtsd be!
Mi 24 órán belül felvesszük veled a kapcsolatot, amennyiben önéletrajzod alapján megfelelsz az elvárásainknak